probiyotik-urunler-nelerdir
Sitemiz Test Modundadır. Siparişler Geçersiz Sayılacaktır.

Probiyotikli Ürünlerin Etkisi

İçeriğinde probiyotikli bakterilerin bulunduğu etkili, kalıcı temizlik sağlayan ve insan sağlığı için koruyucu etkisi olan ürünlerdir.

Probiyotikli ürünler; Salmonella, E. coli, Staphylococcus, Clostridium gibi ‘kötü mikroorganizmalar yerine, iyi bakteri içeren yeni nesil temizlik ürünleridir.

Probiyotikli Sağlık ürünleri ile temizleme işlemi sırasında patojenik bakterilerin büyük bir kısmı normal temizleme durumunda olduğu gibi fiziksel yollarla uzaklaştırılır.
Probiyotikli temizlik ürünlerinin yenilikçi yönü; temizlik işleminden hemen sonra; işlenmiş yüzeylere (zeminler, duvarlar, mobilya, yataklar, sıhhi tesisat …) iyi bakteri tabakası yerleştirilir.
Probiyotik bakteriler , hemen hemen tüm alanı kaplayarak ortamdaki organik gıdaları tüketirler böylelikle yeni gelecek zararlı mikroorganizmalara yer kalmaz ve yaşam alanı oluşmaz.

Probiyotikli sağlıklı temizlik ürünleri nerelerde uygulanabilir?
İnsan sağlığının esas alındığı heryerde ,Tüm sağlık kuruluşlarında özelikle hastanelerde bağışıklık sisteminin zayıf olduğu birimlerde ve patojen problemleri yaşayan her yerde uygulanabilir. Okullarda ,kreşlerde,huzur evlerinde,spor merkezlerinde ,gıda sanayinde,tarım ve hayvancılıkta,yüzme havuzlarında ,akvaryumlarda evde ofiste vb gibi tüm yaşam alanlarında kullanılabilir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 460 16 16