Ödeme İşlemleri
Sitemiz Test Modundadır. Siparişler Geçersiz Sayılacaktır.

Ödeme İşlemleri - Probiyotik

probiyotik.com.tr üzerinden yapacağınız siparişlerinizin ödeme işlemlerini Kredi kartı, Banka havalesi yada Kapıda nakit ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz eğer ödeme yapmanız için ödeme yapacağınız kredi kartınızı seçip, kartın üzerindeki kredi kartı numarasını, kartınızın tipini (Master,Visa olarak), kredi kartınızın son kullanım tarihini (ay,yıl olarak) ve güvenlik kodunu (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
probiyotik.com.tr de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgilerinizin gerçekten probiyotik.com.tr 'a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Banka Havalesi ile Ödeme
Banka havalesi ile ödeme işlemini seçtiyseniz eğer havale yapmak istediğiniz ilgili bankalarımızı seçerek havale işlemnizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için 0850 460 1616 nolu müşteri temsilcimize yada info@probiyotik.com.tr adresimize mail atarak bizleri bildirmeniz gerekmektedir.
Banka havalesi ile yapacağınız ödemelerinizi %5 indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.
Havale işleminde geçerli olan %5lik indirim sadece indirimde olmayan ürünler için geçerlidir.
Banka havalesi yolu ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı tarihte geçerli olacaktır. Ödeme işlemi yapılmayan ürünlerin stoklarımızdan tükenmesinden probiyotik.com.tr sorumlu değildir.
Banka Havale işlemi aşağıdaki hesap numaralarına yapılması gerekmektedir.

SANAL DÜNYA A.Ş.QNB Finansbank
SANAL DÜNYA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 
IBAN: TR21 0011 1000 0000 0095 8974 34
Hesap No: 95897434

 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 460 16 16